Paletka
Poptat branding Bílá šipka

Loga a branding

K vašim zákazníkům nemluvíte jen slovně, ale také tím jak se prezetujete vizuelně. Je tedy důležité zvolit správnou strategii, aby jste komunikovali to co chcete a oslovili toho koho chcete. Dá se toho dosáhnout tím, že budete znát dobře svého zákazníka a budete se mu prezentovat, tak aby ho to oslovilo na první, druhý i třetí pohled.

Analýza a strategie brandu

K tomu abyste zapůsobili správným dojmem na své zákazníky, musíte je dobře znát a vědět co na ně platí. A proto si pokládáme spoustu otázek, jako třeba jaké mají vaši zákazníci potřeby, proč potřebují váš produkt či službu, co je pro ně nejdůležitější faktor při používání nebo při rozhodování zda nakoupit či ne. Tyto data jsou pak vodítkem při další tvorbě.

Logo

Logo nedefinuje čím vaše firma je nebo co dělá, obě tyto věci se můžou v budoucnu změnit. Logo děláme tedy tak, aby bylo lehce rozpoznatelné, bylo použitelné ideálně za každé situace a hlavně dlouhověkké. Logo je tedy vaším podpisem, tečkou na konci věty.

Vizuální komunikace brandu

Pomůžeme vám navrhnout visuál, kterým budete mluvit ke svým zákazníkům skrze všechna možná média. Bude efektivní a přesně cílený.

Implementace

Re-marketing, PPC kampaně nebo jiná reklamní plocha, kterou chcete zaplnit? S námi je to jednoduché

Reference

Benzínky Fill

Benzínky Fill

Grafika , Weby

Umíme Čínu

Umíme Čínu

Grafika , Weby

Sapore Latino

Sapore Latino

Grafika , Weby

Restaurant No10

Restaurant No10

Grafika , Weby

Bazén štěpánka

Bazén štěpánka

Grafika , Weby