20. 1. 2020

HK Chomutov

Oddíl  Chomutovské házené, který vznikl v roce 1961, se na nás obrátil s tvorbou nového webu a dalších propagačních materiálů, které mají mimo jiné za cíl přivést nové tváře do svých řad.

Realizace

Webové stránky
Grafický desing
Pro házenkářský klub v Chomutově jsme vytvořili tiskoviny a webové stránky, kterými jsme měli za úkol zaujmout nové mladé sportovce a také oslovit partnery. Tento klub má dlouholetou tradici a proto jsme se snažili vyzvednout ze stávajícího brandu to nejlepší.

Webové stránky

Web HKCV zahrnuje všechny důležité informace o klubu, tedy výsledky aktuálních turnajů, jeho historii, aktuality, čas a datum tréninků, ale v hlavní řadě oslovit nové tváře. Dalším úkolem bylo zajistit, aby vedení mohlo informace na webu jednoduše upravovat, přidávat novinky a tabulky turnajů.
Navštívit web

Tiskoviny

Dále přišlo na tvorbu velkého banneru s jasným cílem zaujmout a přivést hráče na webové stránky, či sociální sítě, kde se mohli dozvědět více informací a nebo napsat přihlášku do klubu.
Kompletní leták
"David je profesionál a BarberLand podle toho vypadá. Místo relaxace, ale hlavně holičství na úrovni, útočiště pro muže, které David provozuje na Václavském náměstí si zakládá na kvalitě a perfektních službách."
David Soukup / Ceo
Barberland

Výsledky

David je profesionál a BarberLand podle toho vypadá. Místo relaxace, ale hlavně holičství na úrovni.

100

Objednávek každý měsíc

5

Kladných hodnocení denně

20

Objednávek každý měsíc

Líbí se Vám naše práce?

Napište nám, rádi to s vámi probereme

O co máte zájem?

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Další reference

Graffneck

Prohlédnout
userlockmap-markerchevron-rightfacebook-squarephoneglobeenvelopeinstagramdribbbleskypepaint-brush