20. 1. 2020

MB karta

Pustili jsme se do kompletního redesignu MB Karty – studentské karty Mladé Boleslavi. Kromě specifikace barev, užívaných prvků a loga jsme vytvořili i webdesign pro zájemce o kartu.

Realizace

Logo
Webové stránky
Opět jsme s naší tvorbou zavítali do Mladé Boleslavi, pro kterou jsme měli za úkol vytvořit nový prezentační web MB karty. Pokud se ptáte, co je MB Karta, je to velice vychytaná, multifunkční věcička sloužící k platbě za obědy ve školních jídelnách, jako jízdné v MHD či průkaz do knihovny. Vskutku smysluplný projekt a to nás baví!

Webové stránky

Karta slouží lidem, a proto bylo naším úkolem zajistit aby webové stránky hladce provedli uživatele všemi důležitými informacemi a v případě dotazů ho rychle dovedli k řešení jeho problému, ale také v případě zájmu, objednávce nové karty. To vše v jednoduché a přívětivé formě, jak na telefonu, notebooku, tak i na klasickém počítači.
Navštívit web

Výsledky

David je profesionál a BarberLand podle toho vypadá. Místo relaxace, ale hlavně holičství na úrovni.

100

Objednávek každý měsíc

5

Kladných hodnocení denně

20

Objednávek každý měsíc

Tvorba loga

Spolupráce začala tvorbou loga a tvorbou brandu, tvořeného na míru budoucím uživatelům karty. Zvolili jsme cestu čistě typografického logotypu, který hezky vystihne náladu města Mladé Boleslavi.
Prezentace loga
"David je profesionál a BarberLand podle toho vypadá. Místo relaxace, ale hlavně holičství na úrovni, útočiště pro muže, které David provozuje na Václavském náměstí si zakládá na kvalitě a perfektních službách."
David Soukup / Ceo
Barberland

Líbí se Vám naše práce?

Napište nám, rádi to s vámi probereme

O co máte zájem?

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Další reference

Půjčovna Harleyů

Prohlédnout
userlockbookmarkmap-markerchevron-rightfacebook-squarephoneglobeenvelopeinstagramdribbbleskype