20. 1. 2020

Penzion Lenka

Lenka je penzion v Loučné, co by kamenem dohodil od Klínovce. Nádherná příroda, perfektní služby a výborný personál (skvěle vaří!). Byli jsme Lenku nafotit, popovídali si s majitelem a viděli okolí i suprově zařízený interiér. Takový penzion si zaslouží reprezentativní web!

Realizace

Webové stránky
Fotografie
Provozovatel David Kret nás pozval k sobě do penzionu Lenka, abychom se mohli pokochat místní krajinou a měli možnost nahlédnout, jak to u nich funguje a navázat pak dále v naší tvorbě. 

Webové stránky

Hlavním tématem naší tvroby byl web, který zajistí nový nárůst klientů a vytvoření objednávkového formuláře, díky němuž nebude se nebude muset ubytování, či jiné služby zadat pouze telefonicky.
Navštívit web

Výsledky

A teď k číslům! Není nad to když se daří a vaše práce má výsledky. 

150%

Navýšení objednávek

20X

Větší dosah na sociálních sítí

5X

Větší návštěvnost na webu

Focení

Každý web potřebuje dobře vypadající a autentické fotky, které zachytí vše důležité co by potencionální zákazník měl vidět a díky čemu se bude rozhodovat, jestli zrovna zde je ta správná atmosféra, kterou chce zažít.
Proto jsme neváhali a nabídli penzionu Lenka i focení.
"Kluci nám mimojiné vytvořili pěkný reprezentativní web, který vždy rád ukážu, když na náš penzion přijde řeč. Teď už také nemusím trávit několik hodin na telefonu, zákazník si vytvoří objednávku na webu a má všechny potřebné informace k dispozici."
David Kret
Penzion Lenka

Líbí se Vám naše práce?

Napište nám, rádi to s vámi probereme

O co máte zájem?

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Další reference

Slámky

Prohlédnout
userlockcameramap-markerchevron-rightfacebook-squarephoneglobeenvelopeinstagramdribbbleskype