20. 1. 2020

půjčovna harelyů

Kdo jezdí na strojích od Harley Davidson není samozvaný tvrďák, ale chlap, který ví, kam chce jet. O tom jsme se přesvědčili ve chvíli, kdy jsme s Půjčovnou Harleyů začali spolupracovat na vytvoření jejich firemní identity a vizuální komunikace, která osloví jejich budoucí zákazníky.

Realizace

Logo
Webové stránky
Fotografie
Velkou součástí realizace tohoto projektu, byl jako důkladný průzkum všech možných směrů, kterými se v rámci realizace budeme ubírat. Proto jsme v první řadě udělali analýzu cílové skupiny a hlavních pilířů společnosti. Dále jsme se zaměřili na tvorbu profilů zákazníků z hlediska UX designu, které nám pomůžou přiblížit se k návštěvníkům a potenciálním klientů a dají nám představu o tom, co by takový člověk od podniku očekával.

Když jsme dali dohromady všechny tyto potřebné informace, pustili jsme se do samotné realizace.

Focení a video

V rámci realizace jsme hned ze začátku měli možnost okouknout si stroje zblízka, nafotit kompletní kolekci a připravit se na korekturu fotografií. Měli jsme možnost mašiny zarámovat v každém jejich detailu, ale stejně tak i poslechnout každého koně pod nízko položeným sedlem. Nic vám nedá lepší představu, než když ji vidíte, cítíte a slyšíte na vlastní kůži a to byla skvělá motivace!

Tvorba moodboardu

Dalším krokem byla tvorba takzvaného moodboardu (nebo-li stylescapu). Toto plátno tvoříme za účelem zachytit všechny nasbírané poznatky a dát klientovi představu o tom, jak bude vizuální komunikace vypadat. Zároveň zahrnuje nápady a dává směr pro následný návrh loga, webu a dalších reklamních materiálů. Je to tedy takové shrnutí směru, kterým se bude další realizace ubírat.

Tvorba loga

Logo je nejtěžší a nejdůležitější bod celého projektu. Správné logo má identifikovat značku, odlišit ji od konkurence a být viditelné za každé situace. To znamená snadnou čitelnost na telefonech, webových stránkách a tiskovinách všech velikostí. Takový symbol je středobod celé firemní identity, zároveň by však neměl být polopatické vysvětlení toho, co je momentální čiností firmy, ale nadhledem a tečkou na konci věty celé komunikace. Proto jsme vytvořili jednoduchý a silný znak, který bude Půjčovnu vždy skvěle reprezentovat.
Prezentace loga

Webové stránky

Webové stránky jsou prostředkem, jak se dostat k zákazníkovi, odprezentovat mu, co je náplní vaší práce a umožnit mu snadný přístup k Vašemu produktu. Snažili jsme se tedy, aby zde motorky měly maximální prostor a okamžitě vzbudily zájem. Snažili jsme se také o co nejednodušší rezervaci, kterou vyplníte během pár minut, jak z pohodlí křesla u počítače nebo kdekoliv jinde na mobilním zařízení. Samozřejmě jsme neopomenuli ani dobrou textaci, působivý, “chlapský” vzhled, ale i perfektní dohledatelnost v hlavních vyhledávačích.
Navštívit web
"Kdo jezdí na strojích od Harley Davidson není samozvaný tvrďák, ale chlap, který ví, kam chce jet. O tom jsme se přesvědčili ve chvíli, kdy jsme s Půjčovnou Harleyů začali spolupracovat na vytvoření jejich firemní identity a vizuální komunikace, která osloví jejich budoucí zákazníky."
David Soukup / Ceo
půjčovna harleyů

Výsledky

Kdo jezdí na strojích od Harley Davidson není samozvaný tvrďák, ale chlap, který ví, kam chce jet

130%

Zvýšení dosahu na soc. sítích

>1000

Návštěv webu

20

Objednávek každý měsíc

Líbí se Vám naše práce?

Napište nám, rádi to s vámi probereme

O co máte zájem?

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Další reference

Trio nákup

Prohlédnout
userlockbookmarkcameramap-markerchevron-rightfacebook-squarephoneglobeenvelopeinstagramdribbbleskype