20. 1. 2020

slámky

Pro někoho vatové tyčinky, pro jiného vidličky a pro dalšího kelímky. Pro našeho klienta to jsou ale brčka! A proto přišel s projektem Slámky, který jsme mu pomohli prezentovat, navrhnout obalový design, vylepšit webovky  a udělat vektorové ikony na míru.

Realizace

Webové stránky
Grafický design
Ambiciózní a navíc eco-friendly projekt? Sem s tím! Když jsme s Honzou začali spolupracovat, zaujalo nás jeho zapálení pro věc, skvělá komunikace i jeho přístup. díky tomu šla spolupráce jako po másle. Lehce jsme pomohli s webovou prezentací, nakreslili na web ikony a vytvořili jsme design obalového materiálu, který budete potkávat na spoustě míst.

Ilustrace

Být autentický a odlišit se od kupy konkurence není v dnešní době jednoduché, proto Slámky měli jasno a chtěli od nás ilustrace, které podpoří a budou ladit s jejich brandem.

Webové stránky

Dostali jsme do péče rozdělaný web, který potřeboval učesat. Pomohli jsme upravit hlavně typografii a další dílčí prvky, které když spolu nefungují, může být celek pro zákazníka značně neuspokojivý, což často vede k rychlému opouštění stránek a žádné objednávce. Tak jsme se do toho pustili s vervou a vše důležité opravili.
Navštívit web

Výsledky

Pro někoho vatové tyčinky, pro jiného vidličky a pro dalšího kelímky. Pro našeho klienta to jsou ale brčka! A proto přišel s projektem Slámky, který jsme mu pomohli prezentovat, navrhnout obalový design, vylepšit webovky a udělat vektorové ikony na míru.

100

Objednávek každý měsíc

5

Kladných hodnocení denně

20

Objednávek každý měsíc
"Pro někoho vatové tyčinky, pro jiného vidličky a pro dalšího kelímky. Pro našeho klienta to jsou ale brčka! A proto přišel s projektem Slámky, který jsme mu pomohli prezentovat, navrhnout obalový design, vylepšit webovky a udělat vektorové ikony na míru."
David Soukup / Ceo
Barberland

Líbí se Vám naše práce?

Napište nám, rádi to s vámi probereme

O co máte zájem?

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Další reference

MB Karta

Prohlédnout
userlockmap-markerchevron-rightfacebook-squarephoneglobeenvelopeinstagramdribbbleskypepaint-brush