20. 1. 2020

SOTE

Jeden z mnoha projektů realizovaných pro spřátelenou partu z Mladé Boleslavi. Spolupráce s nimi je vždy bezproblémová a pohodová, čehož si nesmírně vážíme. Cílem bylo vytvořit nový web pro tyto “ajťáky”. Spokojenost byla opět na obou stranách.

Realizace

Webové stránky
SOTE se zabývá komplexními službami na poli IT techniky a spolupracují s velkými značkami jako jsou Yamaha a Panasonic, proto potřebovali poutavé webové stránky, které osloví jejich zákazníky, posílí jejich brand a budou je dobře reprezentovat.

Webové stránky

Vytvořili jsme tedy web, který provede zákazníka všemi důležitými informacemi o službách, firmě jako takové až ke kontaktnímu formuláři. Samozřejmostí je responzivní verze pro tablety, telefony a poutavá vektorová grafika.
Navštívit web

Výsledky

David je profesionál a BarberLand podle toho vypadá. Místo relaxace, ale hlavně holičství na úrovni.

100

Objednávek každý měsíc

5

Kladných hodnocení denně

20

Objednávek každý měsíc
"David je profesionál a BarberLand podle toho vypadá. Místo relaxace, ale hlavně holičství na úrovni, útočiště pro muže, které David provozuje na Václavském náměstí si zakládá na kvalitě a perfektních službách."
David Soukup / Ceo
Barberland
S týmem společnosti Draftspot.net se velice dobře spolupracuje, jejich práce je rychlá a zároveň dodáváná ve velice vysoké kvalitě. Tým mladých lidí s dobrým tahem na branku mi velice vyhovuje a jsem rád, že se mám v oblasti grafiky a webových stránek na koho obracet.
Vlastimil Texler
SoTe Consulting s. r. o.

Líbí se Vám naše práce?

Napište nám, rádi to s vámi probereme

O co máte zájem?

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Další reference

Penzion Lenka

Prohlédnout
userlockmap-markerchevron-rightfacebook-squarephoneglobeenvelopeinstagramdribbbleskype