Naše služby

Jsme malý, dynamický tým mladých lidí, kteří se snaží tvořit kvalitní produkt. Baví nás posouvat klienty tím správným směrem a pomáhat jim dosahovat kýžených cílů.

V tomto oboru máme bohaté zkušenosti a spoustu jsme toho zažili, od začátku roku 2018 fungujeme zcela samostatně. Budujeme nejen vlastní značku, ale i vztahy s řadou spokojených klientů. A to nás těší.

Pracujeme s

Webové stránky

Tvorba webových stránek od A do Z, postavení webu na klíč, to je náš denní chleba. Ať už na zelené louce a s naším vždy unikátním a na míru postaveným grafickým návrhem či Vaším vlastním designem, se vším si poradíme. Používáme čisté HTML a CSS, které “nasadíme” na WordPress

CMS WordPress je náš nejlepší kamarád, se kterým si perfektně rozumíme a který Vám značně usnadní správu obsahu webu. Samozřejmostí je plná responziva (správné zobrazení na všech zařízeních a prohlížečích), odpovídající rychlost webu, základní on-page SEO, zabezpečení a spuštění na Vaší doméně.

ANalýza webu

Wireframe

Grafika na míru

Čistý kód

Nasazení na wordpress

Tvorba pluginů

E-SHOPY

Vytvořit nový e-shop či vylepšit ten stávající? Žádný problém! Zejména práci s Prestashopem a Woocommerce zvládáme levou zadní. Vytvoříme produkt na našem vlastním designu, který Vám pomůže prodávat, a ještě Vám rádi pomůžeme s online marketingem.

Analýza e-shopu

Wireframe

Grafika na míru

Čistý kód

Nasazení na Prestashop

Úpravy na míru

Firemní identita

Založení nové firmy nebo modernizace podnikové identity je nedílnou součástí naší práce. Firemní identita určuje tvář Vaší firmy a je základem úspěchu. K našemu štěstí máme ve svých řadách umělce a vystudovaného grafika v jedné osobě, který je nevyčerpatelnou studnicí nápadů. Estetika, nápaditost, současné trendy a perfektní provedení. Logotypy, definice barev, zkrátka vše, díky čemu si Vás lidé zapamatují a dokonale Vás to vystihne. Naše práce má šťávu!

Počáteční analýza

Tvorba loga

Brand Manuál

firemní identita

Grafický design

Vzhled loga, webových stránek, e-shopů, vizitek, bannerů, letáků a dalších marketingových materiálů je to první, co je vidět. Vizuální podoba je velice důležitým prvkem naší práce a Vaší prezentace, která často rozhoduje o úspěchu a neúspěchu. Z toho důvodu klademe na design velký důraz. Máme v týmu špičkového grafika, díky kterému jsme na podobu naší práce hrdí. Tvoříme vždy unikátní a individualizovanou grafiku. Věříme, že se bude líbit i Vám.

Vizitky

Tiskoviny

Bannery

Ilustrace

Marketing

Ať už se potřebujete zviditelnit, začít více prodávat nebo se ve svém oboru perete se silnou konkurencí, my jsme tu pro Vás. Postavíme Vám účinnou kampaň, která bude odpovídat Vašim záměrům a také možnostem.

Analýza projektu

Návrh řešení

Google ads PPC

Zpracování kampaně

Sociální sítě

Potřebujete zvýšit dosah na sociálních sítích, chcete prezentovat svůj produkt nebo svoje služby a nevíte jak? Klasický marketing už Vás omrzel? My jdeme na Facebook, Instáč a další sítě jinak, děláme kampaně na míru, tvoříme pravidelný obsah a dostaneme Vás mezi lidi. Zvážíme, zda Váš produkt nebo služba opravdu na sociální sítě patří a dočká se tam dostatečné pozornosti a pokud náhodou ne, navrhneme jiná, vhodnější řešení, jak Vás zpropagovat.

Prezentační materiály

Content management

Facebook & Instagram Ads

Líbí se Vám naše práce?

Napište nám, rádi to s vámi probereme

O co máte zájem?

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

userlockmap-markerchevron-rightfacebook-squarephoneenvelopeinstagramdribbbleskype